חברות בעמותה

העמותה פועלת במגוון רחב של דרכים בכדי לשפר את רווחת לוחמי ובוגרי היחידה. העמותה מחלקת בכל שנה מלגות לסטודנטים, שעוני הוקרה לבוגרים, מקיימת אירועים פיזיים ווירטואליים למשתחררים הצעירים ועוד.

העמותה נתמכת מתרומות חיצוניות המסייעות לה להגשים את מטרותיה. עם זאת, בכדי להתעצם ולהגדיל את מספר השירותים שהעמותה מספקת ואת מספר הבוגרים שנהנים ממנה – עלינו ליצור קהילה חזקה, תומכת, רתומה ומגובשת.

על כן אנו מזמינים אתכם להצטרף בתור חברים מן המניין בעמותה ובכך לתמוך בצורה משמעותית במטרות ובפעילות העמותה.

ההצטרפות לעמותה כרוכה בתשלום שנתי מתחדש ופתוחה לכלל המשרתים ביחידה לאורך השנים ולבני משפחתם (הורים, אחים, בני/בנות זוג)

החברים בעמותה יהיו גם זכאים לכרטיס אשראי "Corportate Gold" של חברת ישראכארט עם לוגו של העמותה – חינם וללא עמלות חודשיות. בנוסף הכרטיס מעניק הטבות כגון כניסה חינם לטרקלין דן בנתב"ג, 1+1 על סרטים ביס פלאנט לפירוט לחצ/י כאן!

ההרשמה לעמותה מתבצעת על בסיס חיוב שנתי מתחדש.
ניתן לבטל בכל עת את החיוב דרך אתר הסליקה המאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.אנו מזמינים אתכם לבחור את התעריף המתאים ביותר, להצטרף כחברים ולתמוך בפעילות העמותה

 העמותה פועלת במגוון רחב של דרכים בכדי לשפר את רווחת לוחמי ובוגרי היחידה. מועדון הבוגרים הוקם תחת ההנחה שעלינו ליצור קהילה חזקה, תומכת רתומה ומגובשת בכדי להרחיב את פעילות העמותה לאפיקים נוספים ולהגדיל את מספר הבוגרים שנהנים מפעילות העמותה.

בוגרים שיצטרפו למועדון יהנו ממגוון הטבות בלעדיות נוספות כגון:

• כרטיס אשראי "Corportate Gold" של חברת ישראכארט עם לוגו של העמותה – חינם וללא עמלות חדשויות. בנוסף הכרטיס מעניק הטבות כגון כניסה חינם לטרקלין דן בנתב"ג, 1+1 על סרטים ביס פלאנט לפירוט לחץ כאן!
• הטבות במגוון בתי עסק לחברי מועדון הבוגרים בלבד (למטייל, oakly ועוד)
• חולצה מסובסדת ביום הסיירת

ההרשמה למועדון הבוגרים מתבצעת על בסיס חיוב שנתי מתחדש החל מ50 ₪ לשנה בלבד!.
ניתן לבטל בכל עת את החיוב דרך אתר הסליקה המאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

אנחנו מזמינים את הבוגרים לבחור את התעריף המתאים ביותר עבורם, להצטרף למועדון, להנות משלל ההטבות ולתמוך בפעילות העמותה!